Przedszkole na Ursynowie
- to o nas

Happy Lions

Prywatne przedszkole na Kabatach

Od początku swojego istnienia placówka HAPPY LIONS zamienia się po to, aby jak najlepiej odpowiadać na potrzeby naszych podopiecznych i ich rodziców. Funkcjonując w mentalności mieszkańców osiedla jako Prywatne Przedszkole na Kabatach naszą ofertę edukacyjną, opiekuńczo-wychowawczą kierujemy przede wszystkim do dzieci z okolicy, przy czym dogodna komunikacja z pozostałymi punktami dzielnicy sprawia, że coraz częściej HAPPY LIONS jest traktowane po prostu jako Przedszkole na Ursynowie.

Miejsce bezpieczne i przyjazne dla najmłodszych

Jest nam niezwykle miło, że możemy być jedną z tych placówek, które rodzice polecają sobie wzajemnie jako przedszkole prowadzone zgodnie z określonymi zasadami. Miejsce bezpieczne i przyjazne dla najmłodszych, w którym dzieci mogą zdobywać wiedzę i umiejętności, jednocześnie odkrywając i rozwijając swoje pierwsze pasje – sportowe, językowe, plastyczne czy muzyczne.

Od ponad 20 lat.
Razem z Dziećmi i dla Dzieci.

Tworzymy zespół empatycznych ludzi, którzy z pasją podążają za Dzieckiem. Jesteśmy otwarci, ekspresyjni, wykształceni.

Nasze auty to

1. Wiedza
  2. Doświadczenie
  3. Rozwój
  4. Pasja
  5. Stała kadra
Happy Lions

Mgr Beata Bartos
Dyrektorka Przedszkola Niepublicznego HAPPY LIONS.

"Każdy dzień rozpoczynamy już o godz. 7.30 powitaniem i zabawami w kręgu. To czas na rozmowy, jogę, ćwiczenia praktycznego dnia.

Pod czujnym okiem nauczyciela odkrywamy świat, uczymy się języka ojczystego i angielskiego. Spożywamy zdrowe posiłki, bawimy się i odpoczywamy. Spędzamy czas w ogrodzie przedszkolnym, podróżujemy. Przestrzegamy zasad, które wspólnie ustaliliśmy. Rozmawiamy o uczuciach, oswajamy strach, słuchamy muzyki. Cenimy wdzięczność, dobroć, szacunek dla siebie i drugiego człowieka. Poznajemy przyjaciół. Każdy dzień, to nowa ciekawa podróż. O godz. 17.30. wracamy do domu."