Rekrutacja

Przyjmujemy dzieci, które ukończyły 2 latka.

Zapisy do przedszkola trwają cały rok kalendarzowy, w miarę wolnych miejsc. Przyjmujemy dzieci, które ukończyły 2 lata.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego, celem umówienia spotkania w placówce.

Dane Państwa i Państwa dzieci przekazane na potrzeby procesu rekrutacji przetwarzamy i przechowujemy zgodnie z RODO (art. 13 ust.1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/678). Dowiedz się więcej.Przedszkole Niepubliczne
HAPPY LIONS

Ursynów
ul. Rybałtów 14, 02-886 Warszawa

Dyrektorka przedszkola
Beata Bartos

22 648-86-88

Napisz do nas, skontaktujemy się z Tobą.
info@happylions.edu.pl

Rekrutacja do przedszkola - Ursynów, Kabaty - sprawdź Happy Lions

Happy Lions to niepubliczne przedszkole w Warszawie, w którym dbamy o to, aby każde dziecko czuło się bezpiecznie. To pełne ciepła miejsce, gdzie Twoja pociecha nawiąże pierwsze przyjaźnie i nabędzie umiejętności, niezbędne na dalszych etapach edukacji.

Rekrutacja do przedszkola (Kabaty, Ursynów) trwa cały rok. Zapisujemy dzieci zgodnie z kolejnością zgłoszeń - jeśli tylko pojawia się wolne miejsce, chętnie przyjmujemy nowych podopiecznych pod nasze skrzydła. Jeżeli chcesz poznać zasady rekrutacji do przedszkola Happy Lions oraz pełną ofertę naszej placówki, wszelkie niezbędne informacje znajdziesz na tej stronie internetowej. W przypadku dodatkowych pytań - zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub wizyty w placówce.

W naszym przedszkolu Twoje dziecko będzie rozwijało się w atmosferze zabawy i współpracy, ucząc się szacunku do innych i do siebie, a nasza wykwalifikowana i pełna empatii kadra pedagogiczna zadba o jego rozwój emocjonalny, społeczny, fizyczny i kulturalny.

REKRUTACJA do przedszkola trwa caly rok, w ramach wolnych miejsc